DOLAR: 5.63 TL
EURO: 6.45 TL

Finansbank Çalışma Saatleri

1 yıl önce
432 kez görüntülendi

Güçlü altyapısı ve profesyonel çalışanları ile bankacılık sektörünün yıldızlarından biri haline gelen Finansbank sunduğu hizmetlerin kalitesi ile de isminden saygıyla söz ettirmeyi başaran bir bankadır. EFT ve havale gibi birçok işlemi sizde Finansbank aracılığı ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Finansbank müşterilerine kolaylık olması için Finansbank çalışma saatlerini inceleyeceğiz. Finansbank şubelerine giderek hizmet almayı tercih ediyorsanız sizde Finansbank mesai saatlerini muhakkak öğrenmelisiniz.

Finansbank Mesai Saatleri

Finansbank şubeleri hafta içi günlerde sabah 09.00’da faaliyete geçmektedir. Finansbank çalışma saatleri akşam 17.00’a kadar devam etmektedir. Finansbank öğle paydosu saati ise diğer bankalarda olduğu gibi 12.30’da başlamakta ve 13.30’da son bulmaktadır. Finansbank’ın öğle saatleri ve hafta sonlarında hizmet sunmayı sürdüren şubesi bulunmamaktadır. Sadece İstanbul Aksaray ve Laleli şubeleri Cumartesi günleri hizmete devam etmektedir. Sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasında bu şubelerde bankacılık işlemleri yapılabilmektedir. Ancak Western Union işlemleri hizmete dahil değildir. Finansbank mesai saatleri dışında işlem yapması gerekenlerse Finansbank ATM’lerini kullanabilirler. Ayrıca 0850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığı hizmetinden yararlanılması da mümkündür. İsteyenler internet bankacılığını da kullanıp bankacılık işlemlerine devam edebilmektedir.

Finansbank müşterisi olarak sizde şubelerden hizmet almak istediğinizde yukarıda belirtilen saatlere dikkat etmeli ve bu zaman aralığında şubelerde olmalısınız. QNB Finansbank müşteriler için çalışma saatleri konusunda bilgiler verdik. Diğer bankaların mesai saatlerini öğrenmek istiyorsanız sitemizdeki içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Çalışma Saatleri başlıklı makalemizde Bankaların çalışma saatleri, Yapı Kredi Bankası ve Yapı Kredi çalışma saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık