DOLAR: 5.63 TL
EURO: 6.45 TL

Vakıfbank Çalışma Saatleri

1 yıl önce
450 kez görüntülendi

Şube ve ATM ağı ile müşterilerinden tam not alan bankalardan birisi de hiç şüphesiz Vakıfbank’tır. Vakıfbank müşterileri arasında yer alıyorsanız ve şubeleri kullanıp şubeler üzerinden işlem gerçekleştirmeyi tercih edenler arasındaysanız sizde Vakıfbank’ın belirlemiş olduğu çalışma saatlerine uygun şekilde adımlar atmalısınız. Vakıfbank mesai saatlerini ele alacağımız bu yazıyı okuyup siz de Vakıfbank çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Çalışma Saatleri

Sunduğu bankacılık hizmetleri ile bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden biri haline dönüşen Vakıfbank çalışma saatleri hafta içi günlerde sabahları saat 09.00’da başlamaktadır. Vakıfbank mesai saatleri akşamları 17.00’a kadar sürmektedir. Vakıfbank öğle paydosu saati 12.30 ile 13.30parası olarak seçilmiştir. Verilen bu öğle paydosu saati diğer bankaların öğle paydosu saati ile aynıdır. Vakıfbank çalışma saatleri içinde işlemlerini yetiştiremeyenler dilerlerse internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve mobil bankacılık gibi uygulamalardan rahatlıkla faydalanabilirler. Yine isteyenler Vakıfbank ATM’lerini haftanın 7 günü 24 saat süresince bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek için kullanabilmektedirler. Vakıfbank’ın belirlemiş olduğu banka çalışma saatlerine göre şubeye gitmeniz halinde sizde işlemlerinizi beklemeden yapma fırsatını elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Çalışma Saatleri başlıklı makalemizde Bankaların çalışma saatleri, İş Bankası çalışma saatleri ve İş Bankası mesai saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Vakıfbank Çalışma Saatleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık