DOLAR: 5.63 TL
EURO: 6.45 TL

Yapı Kredi Çalışma Saatleri

1 yıl önce
522 kez görüntülendi

Gelişmiş ve güçlü altyapısı ile müşterilerine en iyi şekilde bankacılık hizmetleri sunan Yapı Kredi Bankası müşterisi iseniz siz de bankanızın mesai saatleri hakkında doğru şekilde bilgiler edinmelisiniz. Yapı Kredi şubelerinde işlem gerçekleştirmeyi tercih edenler bankanın seçmiş olduğu zaman aralığında şubede olmaya özen göstermelidirler. Bu sayede gereksiz yere beklemek zorunda kalmaz ve işlemlerinizi çok daha çabuk bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu yazımızda Yapı Kredi müşterilerine yardımcı olabilmek için Yapı Kredi mesai saatleri konusunu inceleyeceğiz. Yapı Kredi çalışma saatlerini öğrenmek isteyenler yazımızın devamını mutlaka okumalılar.

Yapı Kredi Mesai Saatleri

Hafta içi günlerde sabahları saat 09.00’da başlayan Yapı Kredi çalışma saatleri akşam 17.00’a kadar sürmektedir. Yapı Kredi öğle paydosu saati ise 12.30 ile 13.30 arasıdır. Belirlenmiş olan bu zaman diliminde sizde Yapı Kredi şubelerinde bankacılık işlemlerinden istifade edebilirsiniz. İstanbul Cerrahoğlu alışveriş merkezinde yer alan Yapı Kredi şubesi Cumartesi ve Pazar günleri de müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir. Saat 10.00 ile 21.30 arası hizmet sunan bu şubeden yararlanarak sizde bankacılık işlemlerinizi hafta sonları da tamamlayabilirsiniz. Yapı Kredi’nin öğle saatlerinde hizmet veren şubeler hakkında bilgilenmek isteyenler Yapı Kredi’nin web sitesini ziyaret edebilirler. Bu yazımızda Yapı Kredi çalışma saatlerine değindik. Farklı bankaların çalışma saatlerini öğrenmek isteyenler sitemizdeki içerikleri mercek altına almaya devam edebilirler.

Bir önceki yazımız olan DenizBank Çalışma Saatleri başlıklı makalemizde DenizBank, DenizBank çalışma saatleri ve DenizBank mesai saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık